اس تی دوپونت پاریسن ژرمن-S.t Dupont Paris Saint-Germain

عطر ادکلن اس تی دوپونت پاریسن ژرمن-S.t Dupont Paris Saint-Germain عطری است تند.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلناس تی دوپونت پاریسن ژرمن-S.t Dupont Paris Saint-Germain عطری است مردانه و شیک.

عطر ادکلن اس تی دوپونت پاریسن ژرمن-S.t Dupont Paris Saint-Germain

عطر ادکلن اس تی دوپونت پاریسن ژرمن-S.t Dupont Paris Saint-Germain ،عطری است گیاهی، خنک و تلخ که با رایحه سبز و شاداب نعناء و بنفشه آغاز می شود و شیرینی ملایمی از مرکبات نیز آن را شاداب تر و دوست داشتنی تر می کنند. با گذر زمان حس سبز و گیاهی عطر قوی تر شده و کمی تلخ تر از ابتدا می گردد در حالیکه رایحه چوبی و مشخصی از سدروس نیز با آن ترکیب شده تا رایحه را مردانه تر و شیک تر جلوه بدهد.

وقتی خوب به شیشه‌ی این ادو تویلت نگاه کنید، اولین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می‌کند، نشان باشگاه پاریسن ژرمن است. بطری به رنگ آبی بوده و این نشان دایره‌ای که با رنگ سفید روی آن چاپ شده، به‌خوبی دیده می‌شود. در بطری همرنگ شیشه بوده و به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. روی در مکعب‌مستطیلی بطری، نشان تجاری اس.تی.دوپونت با رنگ روشن به چشم می‌خورد. با توجه به طراحی تخت و جمع‌وجور این شیشه، می‌توانید آن را در جیب کت یا کاپشن خودتان حمل و نگهداری کنید.

  • رایحه اولیه : لیمو – نعناع – برگ بنفش
  • رایحه میانی : ترخون – مریم گلی
  • رایحه پایه : چوب صندل – سدر – خزه

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر اس تی دوپونت پاریسن ژرمن

ادکلن اس تی دوپونت پاریسن ژرمن

اس تی دوپونت پاریسن ژرمن

ادکلن اس تی دوپونت پرفیوم افشیال دیو پاریس سن ژرمن

S.t Dupont Paris Saint-Germain

S.t Dupont Parfum Officiel du Paris Saint-Germain