کارتیر لا پانتر لجر-Cartier La Panthere Legere

عطر ادکلن کارتیر لا پانتر لجر-Cartier La Panthere Legere عطری است خنک و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلنکارتیر لا پانتر لجر-Cartier La Panthere Legere عطری است زنانه و خاص.

عطر ادکلن کارتیر لا پانتر لجر-Cartier La Panthere Legere

عطر ادکلن کارتیر لا پانتر لجر-Cartier La Panthere Legere،عطری است کلاسیک و خوشبو که شروعی خنک، تلخ و سبز از رایحه آلدئیدها و خزه بلوط دارد که حالتی صابونی و کلاسیک را در عطر ایجاد کرده و حضور رایحه ملایمی از گل های گاردنیا و تیاره لطافتی از گل ها را به ترکیب عطر اضافه می کنند. با گذر زمان حس صابونی و سبز آرام گرفته و با اضافه شدن مشک عطر کمی گرم و شیرین و همزمان رایحه گلها نیز پررنگ تر می شوند. رایحه میانی و پایه عطر رایحه ای خنک، شیرین، گلدار و در عین حال تلخ، سبز و صابونی مانند است که ترکیبی بسیار شکیل و بی نظیر را برای مصرف کننده به ارمغان می آورند.

بطری عطر کاملاً مدرن و خوش‌دست طراحی شده است. شیشه با برش‌های هوشمندانه‌اش به سر گربه‌سانان شباهت بسیار زیادی دارد. مایع درون بطری از روی شیشه به‌خوبی دیده می‌شود. روی گردن فلزی و طلایی‌رنگ بطری نشان تجاری «کارتیه» (Cartier) حک شده است. درپوش بطری طرح ساده و اندازه‌ی مناسبی دارد.

  • رایحه اولیه : ترنج , گلابی , میوه های جنگلی , ترکیبات سبز , نارنگی
    رایحه میانی : آلدهید , رز , گل یلانگ , یاس تاهیتی , یاس , هلو , گاردنیای یاسمنی
    رایحه پایه : ریشه زنبق , خزه درخت بلوط , چرم , مشک , نعناع هندی

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کارتیر لا پانتر لجر

ادکلن کارتیر لا پانتر لجر

کارتیر لا پانتر لجر

Cartier La Panthere Legere