کرید بویس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادکلن کرید بویس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal عطری است تند و گرم. این عطر در سال ۱۹۸۷ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلنکرید بویس دو پرتغال-creed Bois du Portugall عطری است مردانه و جذاب.

عطر ادکلن کرید بویس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادکلن کرید بویس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal ،برگرفته از درختان معطر کشور پرتغال می باشد که توسط شخصی به نام Olivier Creed خلق شد.

بطری Bois du Portugal بسیار ساده و کلاسیک ساخته شده است.روی شیشه نشان تجاری کرید به شکل برجسته کار شده است. نام Bois du Portugal هم با رنگ طلایی روی شیشه دیده می‌شود. درپوش Bois du Portugal با رنگ سیاهش روی سر شیشه خودنمایی می‌کند. مایع درون بطری از روی شیشه به‌وضوح دیده می‌شود.

وقتی که Bois du Portugal را روی پوستتان اسپری کنید، بوی نارنج را استشمام خواهید کرد. این نت مرکباتی شادی و تازگی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی نت میانی جای نت آغازی را می‌گیرد. نت میانی از گیاه اسطوخودوس ساخته شده است. بوی تندوتیز این نت گیاهی هیجان شما را بیشتر می‌کند. پس از مدتی نت‌های پایانی به‌آرامی جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از چوب سدر، چوب صندل، علف وتیور و عنبر ساخته شده‌اند. پس از استشمام این ترکیب چوبی و شرقی، تمرکز و هیجان بیشتری خواهید داشت.

  • رایحه اولیه : ترنج
  • رایحه میانی : لابدانیوم
  •  رایحه پایه : چوب صندل سفید , خس خس , عنبر , سدر

عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر کرید بویس دو پرتغال

ادکلن کرید بویس دو پرتغال

کرید بویس دو پرتغال

کرید بوا د پرتگال

ادکلن کرید بویس د پرتقال

Creed Bois du Portugal